Witamy

Firma ECUtronic świadczy usługi z zakresu diagnostyki, elektroniki oraz mechaniki pojazdów osobowych i dostawczych. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat sprawia, że radzimy sobie zarówno z usterkami typowymi jak i tymi niestandardowymi, a dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji nie są nam obce najnowsze rozwiązania oraz nowinki techniczne pojawiające się w samochodach dostępnych na rynku. W naszej pracy skupiamy się na technicznej poprawności wykonywanych napraw, przestrzegamy przy tym skomplikowanych procedur naprawczych przewidzianych przez konstruktorów. Trafiają do nas trudne i beznadziejne przypadki - pierwszorzędną kwestią jest wówczas poprawne ustalenie i usunięcie przyczyny awarii, a nie tylko jej skutków. Szeroki zakres oraz wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu z przystępnymi cenami sprawiają, że z każdym dniem rośnie grono zadowolonych klientów naszej firmy, a klienci, którzy raz zagościli w naszych progach chętnie zostają z nami na dłużej.

Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką gamę testerów pozwalających wykonywać diagnostykę na poziomie serwisowym aut takich marek jak: VW, AUDI, SEAT, SKODA, MERCEDES, PEUGEOT, CITROEN, RENAULT, OPEL, SMART oraz wiele innych. Podstawowa diagnostyka komputerowa obejmuje:

  1. odczyt i interpretację błędów zapisanych w pamięci poszczególnych sterowników
  2. podgląd parametrów bieżących w nieporuszającym się pojeździe
  3. W przypadku, gdy zachodzi taka konieczność wykonujemy
  4. obciążeniową próbę dynamiczną wraz z zapisem logów.
Następnie w wyniku analizy zebranych danych jesteśmy w stanie ocenić sprawność poszczególnych komponentów badanego systemu. Na życzenie klienta wykonujemy wydruk odczytanych błędów i zebranych danych.

Niestety powszechną dziś praktyką, wykonywaną przez tzw. "czytaczy błędów" podyktowana chęcią zarobienia "łatwego pieniądza", jest wykonywanie diagnostyki komputerowej obejmującej jedynie pierwszy punkt z naszej listy. Nierzadko interpretacja odczytanych błędów jest dodatkowo niewłaściwa i prowadzi do wysnuwania złych wniosków, a w konsekwencji do wymiany sprawnych elementów. Musimy mieć świadomość, że sprzęt diagnostyczny jest jedynie narzędziem, a do przeprowadzenia poprawnej diagnostyki potrzebna jest jeszcze specjalistyczna wiedza i doświadczenie. Dopiero połączenie tych trzech elementów jest gwarancją sukcesu.

Informujemy również, że oprócz obsługi klientów indywidualnych firma ECUtronic współpracuje również z warsztatami samochodowymi. W dzisiejszych czasach, gdy w samochodach spotykamy coraz więcej systemów elektronicznych trudno wyobrazić sobie sytuację skutecznej naprawy bez dostępu do profesjonalnych przyrządów diagnostycznych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy!

ECUtronic © 2016      inż. Michał Gawroniak      tel. 795-74-74-21 | 510-240-481            Ogólne warunki naprawy

Content