Haki holownicze

Dobry hak holowniczy, zarówno z kulą odkręcaną jak i wypinaną automatycznie, musi posiadać homologację europejską (e / E). Inne certyfikaty na haki holownicze nie mają znaczenia, bo nie dają gwarancji wysokiej jakości i wytrzymałości haka holowniczego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo haki holownicze do samochodów osobowych i dostawczych wielu producentów: WESTFALIA (Niemcy), THULE (Szwecja), STEINHOF (Polska), AUTO-HAK (Polska), IMIOLA Hak-Pol (Polska), BOSAL (Holandia), ILS (Belgia). Znany producent haków holowniczych to pewność, że hak będzie solidny i niezawodny.

Przy montażu haka holowniczego niezbędna jest wiązka elektryczna, która zapewni zasilanie dla świateł przyczepy, lawety lub rowerowego bagażnika samochodowego. Wiązka elektryczna do haka może być 7-biegunowa lub 13-biegunowa, zależnie od potrzeb należy dokonać wyboru standardu już na etapie zakupu i montażu haka.

Tańsze rozwiązanie to zestaw elektryczny uniwersalny, montując hak jest więcej pracy, jednak niska cena takiej wiązki jest czynnikiem zachęcającym. Wiązka dedykowana (identyczna z oryginalną) posiada wtyczki do szybkiego montażu pin-to-pin i jest zalecana przez producentów aut, szczególnie tych objętych jeszcze gwarancją. Posiadamy również wiązki elektryczne do haków holowniczych w wersji z modułem elektronicznym, wymaganym przez nowsze auta. Moduł haka holowniczego odciąża i chroni instalację elektryczną.

ECUtronic © 2016      inż. Michał Gawroniak      tel. 795-74-74-21 | 510-240-481            Ogólne warunki naprawy

Content