Aktualności

...::: 1 czerwca 2016 - Toyoty już modyfikowalne ! :::...

Coś na co od dawna czekali właściciele japońskich samochodów spod znaku Toyoty - silniki D4D oraz D-CAT można poddawać już modyfikacjom. Cała operacja przeprowadzana jest przez złącze diagnostyczne.

...::: 5 stycznia 2015 - Hamownia podwoziowa :::...

Z dniem dzisiejszym udostępniamy Państwu pierwszą w Śremie i jedyną w okolicy hamownię podwoziową. Spośród ofert kilku producentów wybraliśmy sprawdzoną i niezawodną konstrukcję firmy DYNOPROJECT. Hamownia umożliwia pomiar momentu obrotowego i mocy silnika badanego pojazdu, używana będzie do weryfikacji wyników przeprowadzanych przez nas modyfikacji oraz jako uzupełnienie diagnostyki niesprawności systemów sterowania silnikiem.
Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i warsztaty.

...::: 1 sierpnia 2012 - Dystrybucja produktów marki CASTROL :::...

Otrzymaliśmy status autoryzowanego punktu wymiany i dystrybucji olejów oraz innych produktów marki CASTROL. Autoryzacja jest gwarancją oryginalności, jakości oraz konkurencyjnych cen.

...::: 17 lipca 2012 - Obsługa układów klimatyzacji :::...

Z wielką radością informujemy, że od dziś rozpoczynamy pełną obsługę układów klimatyzacji tj. napełnianie, usuwanie nieszczelności, odgrzybianie ozonowe. Korzystając ze stacji do obsługi klimatyzacji renomowanej firmy ROBINAIR oraz ozonatorów wiodących polskich producentów możemy zagwarantować możliwie najwyższą jakość wykonywanych usług.

...::: 5 kwietnia 2011 - Nowa strona internetowa :::...

W dniu dzisiejszym oddajemy do Państwa dyspozycji nowo powstałą stronę internetową.

ECUtronic © 2016      inż. Michał Gawroniak      tel. 795-74-74-21 | 510-240-481            Ogólne warunki naprawy

Content